O nás

Zakládáme si na kompletní službě stříhání a úpravě srsti vašich čtyřnohých miláčků v příjemném prostředí, kde se bude cítit jako doma. Psí salón BOO funguje již od roku 2015.

Stříháme, trimujeme, koupeme a vyčesáváme pejsky všech ras a velikostí. Samozřejmostí je krácení drápků, odstranění parazitů, případně na požádání také vyčištění análních žlázek. Tyto úkony jsou v ceně střihu pejska.

Střihy přizpůsobujeme přání majitelů, ale také stávajícímu počasí a momentálnímu stavu pejska.

Před předáním psa do salónu prosíme majitele, aby upřesnil do jakého střihu chce svého pejska upravit a domluvil si požadovaný střih, který lze na kvalitu a typ srsti provést.

Zjistíme-li v psí srsti přítomnost parazitů, vyhrazujeme si právo psa neupravit a vrátit majiteli, popřípadě po dohodě vykoupat v antiparazitním přípravku a upravit za příplatek (dle velikosti psa, typu srsti a množství parazitů) od 100 Kč.

Používáme pouze kvalitní kosmetiku pro psy - PSH, Men for san.

V našem malém obchůdku je možné zakoupit pamlsky pro pejsky, hračky, oblečky a kvalitní kosmetiku - šampony, rozčesávače a další produkty, které používáme i my v salónu, aby srst vašeho pejska byla zdravá a krásná.

Stříháme dle telefoních objednávek ve všední dny i o víkendech.